Kuvvet Şurubu

Vücudun kuvvetlenmesi için kuvvet şurubu nasıl hazırlanır ;

  • Bir kısım kuş burnu, 1 kısım böğürtlen ile karıştırılarak, 2 su bardağı suya bir yemek kaşığı konulur. 5 dakika kaynatılıp yarım saat demlenir, süzülüp kapalı şişeye konulur ve günde 3 fincan içilir.
  • Bir kısım kuşburnu, 1 kısım üvez, 2 su bardağı kaynar suya bir yemek kaşığı konulup , 10 dakika  kaynatılıp 4-5 saat demlenir. Günde 3 fincan içilir. (Kapalı ve serin yerde saklanmalıdır)
  • 1 kısım kuşburnu, 1 kısım mevsim meyvesi, 2 su bardağı suya bir yemek kaşığı konulup, 5 dakika kaynatılıp yarım saat demlenir, süzülüp kapalı bir şişeye konulur günde 3 fincan içilir.
  • 3 kısım ısırgan yaprağı, 3 kısım mersin meyvesi, 2 su bardağı suya bir yemek kaşığı konulup, 5 dakika kaynatılıp , yarım saat demlenir. Kapalı bir şişede muhafaza edilir. Günde 3 fincan içilir.
  • 3 kısım kuşburnu, 1 kısım üvez meyvesi, 1 kısım ısırgan yaprağı, 2 su bardağı suya bir yemek kaşığı konulup, 5 dakika kaynatılır. Yarım saat demlendikten sonra günde 3 fincan içilir. Kapalı şişede muhafaza edilir.
  • 1 kısım üvez, 1 kısım ısırgan yaprağı, 3 kısım havuç karıştırılır. 2 su bardağı suya bir yemek kaşığı konularak 5 dakika kaynatılır. Yarım saat demlendikten sonra kapalı bir şişeye alınır. Günde 3 fincan içilir.
  • 1 kısım kuşburnu, 1 kısım ahududu, 1 kısım böğürtlen yaprağı, 1 kısım mevsim meyvesi yaprağı, bir su bardağı kaynar suya bir yemek kaşığı konulup, 10 dakika kaynatılır, 2 saat demlenir, süzülüp bal katılır ve günde bir çay bardağı içilir.
  • 1 kısım kuşburnu, 1 kısım ahududu, 3 çay bardağı kaynar suya 2 tatlı kaşığı konulup, 10 dakika kaynatılır. 3 saat demlendikten sonra süzülür ve günde 3 defa birer çay bardağı içilir.

Hakkında admin

Check Also

B Vitamini

B Vitamini B vitamini kompleksi, 8 vitaminden oluşan bir gruptur. Hücrelerin metabolizmasında önemli bir işi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.